Fabrikamız ve Makine Parkımız

Güncel teknoloji ve en iyi donanıma sahip makinelerimiz ile hızlı ve kusursuz imalatlar...

        Egemen Alüminyum kurulduğu ilk günden bugüne sahip olduğu makine ve ekipmanlara sürekli yenisini ekleyerek teknolojinin de getirdiği yeniliklerle makine parkımız en son teknoloji ile donatılmıştır. Bu sayede satış, pazarlama ve uygulama faaliyetlerimiz daha da yoğunlaşmıştır. Üretim tesisimiz; alüminyum profil imalat hattı, CNC kompozit işleme hattı ve cam bondingleme hattı ile üç bölüme ayrılmıştır. Her bölümde dünya standartlarına uygun  en iyi makina ve ekipmanlar bulunmaktadır.

       Alüminyum imalat hattında; 1adet emmegi satellite XT marka tam otomatik 5-eksen CNC profil İşleme merkezi , 1 adet otomatik profil işleme makinesi, bulunmaktadır.

      CNC kompozit işleme hattında; biri 2000mm x 4040mm, diğeri 2000mm x 6400mm ebatlarında iki adet CNC ROUTER (bilgisayar kontrollü malzeme işleme makinesi) bulunmaktadır.  

   Cam bondingleme strüktürel cephe camlarının alüminyum sistem çerçevelerine çift komponentli , strüktürel silikonlar ile yapıştırılması işidir.  Bondingleme işlemi çift komponentli (Dow corning DC 993) veya (Sikasil SG 500) marka strüktürel silikonları kullanılarak alanının en iyisi olan makine ekipman ve teçhizatlarımız ile yapılmaktadır ve sürekli yapılan yapıştırma testleri ile kalite kontrolü sağlanmaktadır. Gelişen teknolojiyi eğitimli ve deneyimli personeliyle takip etmeyi ve müşterilerine daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, yönetim sisteminin kalitesini ön planda tutarak kaliteli üretimden taviz vermemektedir.

Fabrikamız ve Makine Parkımızdan Görüntüler

Diğer Sitelerimiz

-Alüminyum profil,aksesuar ve montaja hazır paket satış sistemlerimiz için lütfen ziyaret ediniz :

Sosyal medya :

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

İletişim Bilgileri

Egemen Alüminyum Ltd.Şti.

Adres : Yenidoğan Mah.Demirciler Sitesi 2106 sokak no:7  Yüreğir / ADANA - TÜRKİYE

Tel. : 0 322 428 51 18  Fax. : 0 322 428 51 19

e-mail : info@egemenaluminyum.com

e-mail : info@egemenaluminyum.net

Ziyaretçi Sayısı :

© Copyright 2017 Egemen Alüminyum Ltd.Şti. Tarafından Yapılmıştır. Tüm Telif Hakları Saklıdır