top of page

BİNA GİRİŞ SAÇAKLARI

      Binaların girişini vurgulamak ve giriş önünü yağmurdan korumak amacıyla yapılan saçaklar çeşitli yapı elemanları kullanılarak uygulanmakta ve cephelere ferahlık ve estetik katmaktadır.

   Özellikle cam ve lama şeklindeki taşıyıcı alüminyumdan yapılan saçaklar günümüz yapılarında ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

     Alüminyum kompozit panelden yapılan bina formatına uygun, farklı tasarımlar ile dikkat çeken giriş saçaklarımız da mevcuttur.

     İstenir ise bina girişlerinize göre sizin tasarladığınız veya firmamıza ait farklı özel tasarımlarımız ile taşıyıcı alüminyum lamaların, cam tutucu (spider)  aparatları ile birlikte montaja hazır halde paket satış hizmetlerimizde mevcuttur.  Bizimle irtibata geçiniz lütfen.

Alüminyum karkaslı cam saçaklar

Alüminyum Kompozit Panelden Saçaklar

Çapa 1
Çapa 2

GÜNEŞ KIRICI SİSTEMLERİ

Özel dizayn alüminyum güneş kırıcı profillerin projeye göre farklı tasarlanmaları mümkündür. Güneş kırıcılar projenize tamamlayıcı özellik katarak daha estetik ve daha çağdaş görünmesini sağlar. Cephelere kattığı ayrıcalıklı görünümüyle ve güneş kontrolünün gerekli olduğu bölümlerde işlevselliğiyle projelerinize fayda sağlamaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu kadar estetik bir görünüme de sahiptir. Yatay veya düşey olarak  kullanılabilir. Sabit veya hareketli olarak uygulanabilme olanağı bulunmaktadır. Güneş kırıcılar, özel bağlantı aparatları aracılığıyla giydirme cepheye sabitlenerek ilave bir karkas uygulaması yapılmaksızın cepheye monte edilebilmektedir.

CAM KÜPEŞTELER

Zemin Üzeri, Zemin İçi ve Döşeme Önü Cam Korkuluk Sistemleri.

Güvenlik ihtiyacını karşılamanın yanında mekanlara estetik ve zarafetle değer kazandıran uygulamalar sunmayı görev bilmekteyiz. 

Zemin üzeri , zemin içi ve döşeme önü cam korkuluk sistemleri farklı seçenekleri ile camlı küpeşte sistemlerimiz lamine temperli cam kullanılarak dayanıklı ve güvenilirliğiyle balkonlarınızı süslemeyi bekliyor. 

Çapa 3
bottom of page