BİNA GİRİŞ SAÇAKLARI

      Binaların girişini vurgulamak ve giriş önünü yağmurdan korumak amacıyla yapılan saçaklar çeşitli yapı elemanları kullanılarak uygulanmakta ve cephelere ferahlık ve estetik katmaktadır.

   Özellikle cam ve lama şeklindeki taşıyıcı alüminyumdan yapılan saçaklar günümüz yapılarında ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

     Alüminyum kompozit panelden yapılan bina formatına uygun, farklı tasarımlar ile dikkat çeken giriş saçaklarımız da mevcuttur.

     İstenir ise bina girişlerinize göre sizin tasarladığınız veya firmamıza ait farklı özel tasarımlarımız ile taşıyıcı alüminyum lamaların, cam tutucu (spider)  aparatları ile birlikte montaja hazır halde paket satış hizmetlerimizde mevcuttur.  Bizimle irtibata geçiniz lütfen.

Alüminyum karkaslı cam saçaklar

Alüminyum Kompozit Panelden Saçaklar

 
 

GÜNEŞ KIRICI SİSTEMLERİ

Özel dizayn alüminyum güneş kırıcı profillerin projeye göre farklı tasarlanmaları mümkündür. Güneş kırıcılar projenize tamamlayıcı özellik katarak daha estetik ve daha çağdaş görünmesini sağlar. Cephelere kattığı ayrıcalıklı görünümüyle ve güneş kontrolünün gerekli olduğu bölümlerde işlevselliğiyle projelerinize fayda sağlamaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu kadar estetik bir görünüme de sahiptir. Yatay veya düşey olarak  kullanılabilir. Sabit veya hareketli olarak uygulanabilme olanağı bulunmaktadır. Güneş kırıcılar, özel bağlantı aparatları aracılığıyla giydirme cepheye sabitlenerek ilave bir karkas uygulaması yapılmaksızın cepheye monte edilebilmektedir.

CAM KÜPEŞTELER

Zemin Üzeri, Zemin İçi ve Döşeme Önü Cam Korkuluk Sistemleri.

Güvenlik ihtiyacını karşılamanın yanında mekanlara estetik ve zarafetle değer kazandıran uygulamalar sunmayı görev bilmekteyiz. 

Zemin üzeri , zemin içi ve döşeme önü cam korkuluk sistemleri farklı seçenekleri ile camlı küpeşte sistemlerimiz lamine temperli cam kullanılarak dayanıklı ve güvenilirliğiyle balkonlarınızı süslemeyi bekliyor. 

 

Diğer Sitelerimiz

-Alüminyum profil,aksesuar ve montaja hazır paket satış sistemlerimiz için lütfen ziyaret ediniz :

Sosyal medya :

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

İletişim Bilgileri

Egemen Alüminyum Ltd.Şti.

Adres : Yenidoğan Mah.Demirciler Sitesi 2106 sokak no:7  Yüreğir / ADANA - TÜRKİYE

Tel. : 0 322 428 51 18  Fax. : 0 322 428 51 19

e-mail : info@egemenaluminyum.com

e-mail : info@egemenaluminyum.net

Ziyaretçi Sayısı :

© Copyright 2017 Egemen Alüminyum Ltd.Şti. Tarafından Yapılmıştır. Tüm Telif Hakları Saklıdır