top of page

Cnc İşleme

           Ürün ve hizmetlerimizin niteliklerini arttırmaya, maliyetleri düşürmeye, müşterilerimize zamanında hizmet sağlamaya ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı hedeflediğimiz için ileri teknoloji ürünü olan cnc levha ve profil işleme merkezimiz ile hizmetinizdeyiz.

          Cnc levha işleme merkezimizde ileri teknoloji ürünü olan; biri 2000mm x 4040mm, diğeri  2000mm x 6400mm ebatlarında iki adet  CNC  ROUTER  (bilgisayar kontrollü levha işleme makinesi) bulunmaktadır. Bu makineler desen, harf ve benzeri şekillerde iki boyutlu kesme - delme - kazıma, ebatlama ve derz / kanal açma ile projelerinizde istenilen bölümlerde farklı dekoratif uygulamaları yapmak mümkündür.

           Alüminyum imalatı hattında; 1 adet emmegi satellite XT marka tam otomatik 5-eksen CNC profil İşleme merkezimiz ile istenilen profile her türlü cnc işlemi uygulanmaktadır.

          Alüminyum Cnc kesimlerinde önemli olan malzemenin pürüzsüz kesimi, müşterinin talebinin giderilmesi ve malzemede ne kadar az fire verebilirim düşüncesidir. Cnc makinamızın cad programındaki otomatik optimize etme özelliği ile en az fire kalacak şekilde, hem malzemeden kazanın hem de zamandan kazanarak profesyonel iş yapmanın tadına varın.

           CNC ROUTER  makineleri ile kesim yapmak için öncelikle çeşitli CAD  programları ile bilgisayarda istenilen dekoratif şekillerin 2 ve 3 boyutlu çizimler oluşturulur ve cnc makinasına aktarılır ve kesim yapılır. Cnc router makinasının malzeme işleme yelpazesi oldukça geniştir. Alüminyum profil, kompozit panel, kompakt lamina, 10mm kalınlığa kadar alüminyum kesimi, 20mm kalınlığa kadar pleksi, dakota, strafor, forex vb malzemelerin kesimini ve işlemesini kolayca yapmaktadır. Cnc işleme ile ilgili firmamızın verdiği hizmetler aşağıda listelenmiştir.

bottom of page