Alüminyum Kompozit Panel

 

      Kompozit Panel kaplama Sistemleri hayal gücünün sınırsız olduğu günümüz mimarisinde geniş kullanım alanları bulmaktadır. Modern mimarinin sınır tanımayan tasarımlarına cevap verebilmek amacıyla sunulan Kompozit Panel Cephe Sistemleri, sürekli artan taleplere yeni ufuklar açmaktadır. Eski yapıların restorasyonuna ya da yeni yapıların planlamasına yönelik zengin biçimlendirme olanakları sunar. Binanıza estetik görünüm kazandırması dışında rahatlıkla kullanılabilen bir yapı malzemesi haline gelmiştir.

   Alüminyum kompozit levha, dış yüzeylerdeki 0.5mm kalınlıkta iki alüminyum levhanın arasında özel dolgu malzemesi olacak şekilde birbirine çeşitli tekniklerle yapıştırılmasıyla oluşturulmaktadır. En fazla kullanım alanı bulan 4mm kalınlığındaki alüminyum kompozit levhalar çeşitli renk ve doku seçenekleriyle piyasada bulunmaktadır.Renk yelpazesi oldukça geniş olan ve standart birçok rengin yanı sıra ahşap desenli seçenekleriyle de cephe kaplamada kullanılmaktadır. Kolay şekillenmesi, hafif ve dayanıklı olması,iklim şartlarından ve ultraviyole den etkilenmemesi gibi avantajlarıyla en çok tercih edilen dış cephe kaplama seçenekleri arasındadır.     

Ekinci İnşaat Global Şantiyesi

Uygulama Resmi

Albond ve Egemen Alüminyum Ltd.Şti.

 

Günep Panorama

     Egemen Alüminyum Ltd. Şti. Albond Kompozit panel ürünlerinin bölge bayiliğini yapmaktadır. Ağırlıklı olarak Adana, Mersin, İskenderun, Antakya ve Osmaniye bölgesi başta olmak üzere Türkiye geneli ve yurt dışı taleplere yönelik olarak kompozit panel satışı ve istenir ise CNC Router Kesim merkezimizde, cephe firmalarına ve reklam firmalarına Kompozit Panel CNC Kesim derzleme - ebatlama hizmetlerini, sunmaktayız. Anlaşma ve adede bağlı olarak, ürünlerin sevkiyatı konusunda yardımcı olmaktayız.

   Özel imalatlarınız, malzeme kesim seçeneklerimiz ve yapılacak işlemin fiyatı için lütfen irtibata geçiniz. Tasarımda özgürlük, esneklik sağlayan kompozit paneller metal dayanımı sağlar. Uzun vadede sağladığı avantajlarla ekonomik olup herhangi bir bakım gerektirmez, montaj süresi kısadır. Kompozit panel yapılarınızın dış cephe kaplamasında çok çeşitli imkanlar sunabilen bir malzemedir. 

 

Kalitesiyle imrendiren, tasarımıyla göz dolduran binalar yapmak için çıktık yola..

Albond Kompozit Panel Teknik Bilgiler

   

     Albond Alüminyum Kompozit Panel, renk kartelalarında bulunan standart renklerinin haricinde Ral, Pantone ve talep ettiğiniz özel renkleri; mimari projelerinizin dış cephelerinde, iç mekanlarında, reklam sektöründe, kurumsal kimlik çalışmalarınızda, özel yapılarınızda , konut ve hastane projelerinde, hava alanı projelerinde ve daha bir çok alanda kullanılmak üzere A2, B1, B2 yanmazlık sınıflarında sizin için en kısa ve en üst kalitede hazırlamaktadır.
     Albond, 2 mm-6 mm kalınlık aralığında, 1000 mm – 1250 mm – 1500 mm – 2000 mm'e kadar boy ölçüsünde üretim yapabilmektedir. Bunun haricinde farklı genişliklerde de taleplerinizi karşılayabilmektedir. Albond, biri A2 üretim hattı olan 4 kompozit panel üretim hattı ile taleplerinize en kısa zamanda çözüm üretebilmektedir.
   Hayata kaplı düşler sunan Albond , kendi bünyesindeki ileri teknoloji Alüminyum Boyama hattı, boya hazırlama ünitesi, dilme ve boy kesme hatları ile boyalı alüminyum rulo ve levha taleplerinizi de karşılayabilmektedir.

      A2 ürünümüz İngiltere, Almanya ve Türkiye (TSE) alınmış (a2s1d0) test sertifikaları ile sizlerin kullanımına sunulmuştur. 

 
 

Albond Kompozit Panel Renk Seçenekleri 

4 Adet üretim hattı,7.500.000 m2 kapasitesi ile A2, B1,B2 yanmazlık sınıflarında üretim yapmaktadır.

Kompozit Panel Uygulamalarımızdan Örnekler

gunep kurukopru adana

gunep kurukopru adana

ceyhan merinos senates plaza

ceyhan merinos senates plaza

altek

altek

gunep ziyapasa

gunep ziyapasa

sirin park otel adana

sirin park otel adana

gunep panorama

gunep panorama

Günep Kuruköprü

Günep Kuruköprü

Günep Panorama

Günep Panorama

Günep Ziyapaşa İş Merkezi

Günep Ziyapaşa İş Merkezi

Bakırlar Tekstil

Bakırlar Tekstil

Emrenes Orman Ürünleri

Emrenes Orman Ürünleri

Günep Kuruköprü

Günep Kuruköprü

Günep Panorama Adana

Günep Panorama Adana

Aksa Jenaratör Adana

Aksa Jenaratör Adana

defne2a

defne2a

Daha fazla örnek için biten projeler resim galerimize bakınız..

Egemen Alüminyum Special Seri İmalatlarımız

 

Kompozit Panel Teknik Dökümanlar

 

Egemen Alüminyum Ltd.Şti.

Diğer Sitelerimiz

-Alüminyum profil,aksesuar ve montaja hazır paket satış sistemlerimiz için lütfen ziyaret ediniz :

Sosyal medya :

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

İletişim Bilgileri

Egemen Alüminyum Ltd.Şti.

Adres : Yenidoğan Mah.Demirciler Sitesi 2106 sokak no:7  Yüreğir / ADANA - TÜRKİYE

Tel. : 0 322 428 51 18  Fax. : 0 322 428 51 19

e-mail : info@egemenaluminyum.com

e-mail : info@egemenaluminyum.net

Ziyaretçi Sayısı :

© Copyright 2017 Egemen Alüminyum Ltd.Şti. Tarafından Yapılmıştır. Tüm Telif Hakları Saklıdır