Kalitesiyle imrendiren, tasarımıyla göz dolduran binalar yapmak için çıktık yola..

Biz Kimiz..

     1993 yılında faaliyetlerine başlayan Egemen Alüminyum Ltd. Şti. kurulduğu günden bugüne büyük projelere imza atan, alüminyum cephe sistemleri konusunda sektörün önde gelen cephe firmalarından olmuştur. Faaliyet gösterdiği tüm ürünler ile ilgili, konusunda uzman personeli, teknolojiyi yakından takip eden uygulama ve projelendirme alt yapısı ile, projelendirme den ithalata, imalattan montaja kadar hizmet veren Egemen Alüminyum Adana ’da bulunan fabrikası ile, kaliteli malzemeyi kaliteli hizmet ile bir arada sunmaktadır.

     En zor projelerde bile kendimize özgü sürdürülebilir tasarım ve detaylarla çözümler sunarak kısa sürede sektörde önemli bir yer edindik.. Çağımızın mimari yapılanma sürecinde siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, günün teknolojik getirilerinden faydalanarak her zaman kendimize özgü yeni uygulama teknikleri, yeni malzemeler ve yeni sistem arayışları içerisine girmişizdir.

   Egemen Alüminyum; kompozit panel kaplama, kompakt laminat kaplama, strüktürel silikon cephe kaplama, kapaklı ve yarı kapaklı cephe kaplama, transparan planer sistem kaplama, ısı yalıtımlı ve yalıtımsız alüminyum doğrama, jaluzili ofis bölmeleri, otomasyon sistemi fotoselli otomatik kapılar, otomatik panjur sistemleri, seksiyonel garaj kapıları olmak üzere ürün yelpazemizi genişletmiş bulunmaktayız.         24 yılın vermiş olduğu tecrübe ile 70' e yakın işinde uzman elemanlarımız  ve  sürekli ilerleyen teknolojiye ayak uyduran makine parkımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

   

     Tavsiyenin en etkili reklam olduğu inancıyla birlikte dürüstlük, üründe ve hizmette kalite, zamanında teslimat, saygı, güven, sosyal sorumluluk ve ekip çalışması gibi ilkelerin bizi var eden değerler olduğunu gururla söyleyebiliriz.

Egemen Alüminyum Ltd.Şti.

Diğer Sitelerimiz

-Alüminyum profil,aksesuar ve montaja hazır paket satış sistemlerimiz için lütfen ziyaret ediniz :

Sosyal medya :

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

İletişim Bilgileri

Egemen Alüminyum Ltd.Şti.

Adres : Yenidoğan Mah.Demirciler Sitesi 2106 sokak no:7  Yüreğir / ADANA - TÜRKİYE

Tel. : 0 322 428 51 18  Fax. : 0 322 428 51 19

e-mail : info@egemenaluminyum.com

e-mail : info@egemenaluminyum.net

Ziyaretçi Sayısı :

© Copyright 2017 Egemen Alüminyum Ltd.Şti. Tarafından Yapılmıştır. Tüm Telif Hakları Saklıdır