top of page
silikon-cephe-cam-cephe-kaplama-alüminyum-giydirme-cephe-kompozit panel-bina cam giydirme-aluminyum

Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri

SAYFA YAPIM AŞAMASINDADIR

Daha Sonra Tekrar Ziyaret Ediniz Lütfen

     E system Alüminyum Kapı Sistemleri, şık ve estetik tasarımlarıyla beraber, kaliteyi uzun yıllar boyunca kullanımınıza sunmaktadır.

sürme Alüminyum Kapılar: Geniş cepheleri dışarıya açmanın en şık yolu. Proksimal Sürme Alüminyum Kapılar ile geniş bir görüş açısı sağlayarak, teras, balkon ve bahçelerinize açılan kapılarınızı manzaranızı bölmeden dış dünya ile birleştirebilir, mekanlarınıza değer katarak tek bir hamle ile hiç zorlanmadan açıp kapayabilirsiniz.

ISI YALITIMLI SÜRME ALÜMİNYUM KAPI SİSTEMLERİ

Kendine özgü çizgisi ile yapınıza görsel beğeni kazandıran, yüksek ısı yalıtımı ile enerji tüketiminizi yüzde 60 azaltan Proksimal Isı Yalıtımlı Sürme Alüminyum Kapı Sistemleri, geniş kapsamlı uygulama seçenekleri ile tüm beklentilerinizi hayata geçirebilmektedir. Uygulama ve montaj kolaylıklarını da beraberinde getirmektedir.

KATLANIR ALÜMİNYUM KAPI SİSTEMLERİ

Modern mimaride en çok tercih edilen ürünlerin başında Proksimal Katlanır modüler yapılar gelmektedir. Kapı tercihlerinizin son derece modern bir yansımasını yaratan bu yapılar, farklı dekorasyon tercihleri ile son derece uyum içinde bir hava katabiliyor. Bundan dolayı, eğer sıra dışı ve modern çizgiler arıyorsanız, katlanır kapılar oldukça ön plandadır.

Evinizde en çok şikayetçi olduğunuz konulardan biri olan mobilyaların kapladığı fazla ve gereksiz alanlar katlanabilir yapılar ile ortadan kalkıyor. Aynı zamanda kapı açma kapama işlemleri, bu işlemlerden kaynaklı bozulmalar ve sorunlar da kayar sistemler ile tarihe karışıyor. Proksimal Katlanır Alümiyum Kapıları siz de bir an önce kesinlikle deneyin. 


 Isı yalıtımlı ve yalıtımsız alüminyum kapı pencere sistemleri, jalûzili ofis bölme sistemleri, ayarlanabilir kapı kasaları gibi alüminyum doğrama başlığı altındaki tüm imalat ve uygulama hizmetleri firmamız bünyesinde mevcuttur.

     Projenizde kullanmak istediğiniz ürünleri, 2200 m² kapalı alana sahip tesisimizde son teknolojiye sahip makine ve ekipmanları kullanarak ve projesine uygun profilleri işleyerek, montaja hazır halde uygulanabilir hale getiriyoruz .  Mimarlık, yapı firmalarına ve alüminyum firmalarına, alüminyum doğrama hizmetlerini ekonomik /kg birim fiyatlarla, aksesuar, ambalaj ve nakliye çözümlerini de kapsar şekilde Türkiye geneline, yurt dışı projeleriniz için de Adana fabrikamızdan teslim olarak hizmet sunmaktayız. Projenizde kullanmak istediğiniz alüminyum kapı pencere sistemlerini montaja hazır halde paket satış hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen irtibata geçiniz.

     E system cephe kaplama ürünlerimizi örnek referans resimleri ile birlikte detaylı açıklamalarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

ısı yalıtımlı alüm.dograma
Isı Yalıtımlı Sistemler
Alüminyum Sürme Doğrama Sistemleri
bottom of page